Vyrobeno v ČR Doprava zdarma od 2.500,- Vrácení a výměna do 14-ti dnů Z certifikovaných materiálů

Reklamační podmínky

 

Na veškeré zakoupené zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta 24 měsíců. Záruka se však nevztahuje na vady vzniklé běžným používáním či nesprávnou údržbou. Stejně tak u zboží prodávaného za nižší cenu se záruka nevztahuje na vadu, pro kterou byla nižší cena ujednána.

Přirozené tmavnutí nebo světlání některých odstínů barevně rostlé biobavlny, lokální zesvětlení vzniklé použitím pracích prostředků obsahujících bělící složky a kroucení švů po vyprání není důvodem k reklamaci.

Budeme rádi, když nás o vyskytnutí vady na zboží budete nejprve informovat emailem na emailové adrese sklad@biosatnik.cz. Oprávněnost reklamace se nejprve pokusíme posoudit na základě popisu vady a pomocí přiložených fotografií.

Reklamované zboží nám také můžete zaslat na adresu: Anna Veselá/Biošatník, Krakonošovo náměstí 133, Trutnov - 541 01, nebo do Zásilkovny: Palackého 106, Trutnov-541 01, SP SVÍTIDLA, ID 5600.

Do balíčku, prosím, uveďte popis závady, jméno a č. objednávky.

Pokud se jedná o evidentní vadu výrobku, a ne o vadu vzniklou běžným používáním či nesprávnou údržbou, můžeme Vám po dohodě odeslání usnadnit vytvořením kódu pro vrácení přes Zásilkovnu.

O vyřízení reklamace budete průběžně informováni. Zákonná lhůta pro vyřízení je 30 dní od převzetí reklamovaného zboží.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies