DOPRAVA ZDARMA OD 2500,- HODNOTY OBJEDNÁVKY. VRÁCENÍ A VÝMĚNA ZBOŽÍ DO 14-TI DNŮ OD DORUČENÍ.

Reklamační podmínky

 

Na veškeré zakoupené zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta 24 měsíců. Záruka se však nevztahuje na vady vzniklé běžným používáním či nesprávnou údržbou. Stejně tak u zboží prodávaného za nižší cenu se záruka nevztahuje na vadu, pro kterou byla nižší cena ujednána.

Přirozené tmavnutí nebo světlání některých odstínů barevně rostlé biobavlny není důvodem k reklamaci.

Budeme rádi, když nás o vyskytnutí vady na zboží budete nejprve informovat emailem na emailové adrese sklad@biosatnik.cz. Oprávněnost reklamace se nejprve pokusíme posoudit na základě popisu vady a pomocí přiložených fotografií.

Reklamované zboží nám také můžete zaslat na adresu: Anna Veselá/Biošatník, Krakonošovo náměstí 133, Trutnov - 541 01, nebo do Zásilkovny: Palackého 106, Trutnov-541 01, SP SVÍTIDLA, ID 5600.

Do balíčku, prosím, uveďte popis závady, jméno a č. objednávky.

Pokud se jedná o evidentní vadu výrobku, a ne o vadu vzniklou běžným používáním či nesprávnou údržbou, můžeme Vám po dohodě odeslání usnadnit vytvořením kódu pro vrácení přes Zásilkovnu.

O vyřízení reklamace budete průběžně informováni. Zákonná lhůta pro vyřízení je 30 dní od převzetí reklamovaného zboží.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies