Vyrobeno v ČR Doprava zdarma od 2.500,- Vrácení a výměna do 14-ti dnů Z certifikovaných materiálů

O nás

To, co děláme, děláme z nadšení. Fascinují nás barvy a tvary přírody, i lidský um, který dokáže přírodní materiály využít s úctou a respektem.


Nabízíme Vám oblečení ušité v České Republice, z certifikovaných materiálů a v eco a fairtrade kvalitě.

Naše modely jsou výjimečné tím, že jsou ušité z barevně rostlé biobavlny, což je materiál, který se nemusí barvit a je tedy maximálně šetrný k pokožce i k přírodě.

Barevně rostlá biobavlna se vyznačuje střídáním přirozeně barevně rostlých odstínů bavlníku, je velmi měkká a příjemná na omak a má charakteristickou přírodní vůni.

Kolekce Biošatníku obsahuje modely pro děti i dospělé a dá se říct, že se neustále rozšiřuje a mění ve snaze nabídnout zákazníkovi co nejhezčí a nejkvalitnější oblečení "bez chemie".

Naše materiály mají spolehlivé certifikáty, např. Global Organic Textile Standard (GOTS), USDA ORGANIC, Control Union Fair Choice které zajišťují nejen přísnou kontrolu kvality z ekologického hlediska, ale také dodržování sociálních podmínek ve výrobě v souladu s Fair Trade.

Používáme materiály vyrobené v ČR na zakázku, ale také  šijeme z peruánské biobavlny špičkové kvality. Oblečení vyrábíme ve vlastní šicí dílně vybavené průmyslovými stroji, některé výrobky necháváme dělat v jiných specializovaných dílnách v ČR.

V naší dílně zaměstnáváme také zdravotně postižené a vycházíme vstříc maminkám s malými dětmi, např. možností zkráceného úvazku.

 

Motto: Žijeme spolu v jednom domě, v jedné ulici, v jednom městě či vesnici, v jedné zemi a na jedné planetě. Každý z nás může udělat něco pro to, aby svět byl krásnější.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies