Teplé polodupačky hnědé nebo smetanové 86/92 Hnědá - Biotierra/Agata pure

100% biobavlna
Teplé polodupačky hnědé nebo smetanové
Teplé polodupačky hnědé nebo smetanové
Teplé polodupačky hnědé nebo smetanové
679 Kč 561 Kč bez DPH
Tento produkt nelze zakoupit
Dočasně nedostupné
Odeslání dona dotaz
Kód0328PNBiotierra/Agata pureVýrobceBiotierra/Narodilo se námZáruka24 měsíců
Vyberte variantu
Barevné provedení
HnědáDočasně nedostupné
SmetanováDostupné

Teplé polodupačky z biobavlněbého beránka ve dvou barevných provedeních, ze 100% organické bavlny. V pase měkký pružný lem.

Tkanina je vyrobena bez použití chemikálií a pomocných přípravků, nebarvená, velmi měkká, certifikována nejpřísnějšími standardy na kvalitu a nezávadnost Global Organic Textile Standard (GOTS) a Fairtrade Standards a vhodná tak pro děti trpící alergiemi.


svrchní materiál ~ 325 g/m2
podšívka ~ 240 g/m2

Víme, že dítě je skutečný zázrak. Božská čistota. Zaslouží si od nás to nejlepší co jsme schopni jí dát a to tehdy, kdy to potřebuje nejvíce - ve svém dětství. Tehdy je její srdce a oči nejvíce otevřené. Více než kdykoliv v jejím nadcházejícím životě. Věříme, že můžeme lépe pečovat o dítě vytvářením přátelského a bezpečného oblečení. Oblečení, které pochází ze stejného místa jako ona; z přírody. Pracujeme s čistou organickou bavlnou a materiály, pečlivě vybíráme každé jednotlivé vlákno či nit, opatrně volíme odkud pocházejí, abychom tak mohli proměnit náš design ve finální kus oblečení, které udělá dítě, ve svém nejkratším, přesto nejdůležitějším období života, ještě více štastnější.
A vykouzlí to úsměv i na Vaší tváři!

(Text Karolina Jiranová)

Barevné provedeníHnědá
Složení100% biobavlna
Velikost86/92
VýrobceBiotierra/Narodilo se nám
Popis