Vážení zákazníci, expedice i výroba funguje, ale vzhledem k celostátní pandemické situaci se i my potýkáme s nejrůznějšími komplikacemi, prosíme tedy o trpělivost s dodáním balíčků, neboť v některých případech může dojít k pozdržení. Děkujeme za pochopení.

Dětské BIO pyžamo 122/128

100% biobavlna; Barevně rostlá biobavlna Pakucho
Dětské BIO pyžamo 122/128
Dětské BIO pyžamo 122/128
Dětské BIO pyžamo 122/128
na dotaz na dotaz bez DPH
Tento produkt nelze zakoupit
???
Odeslání dona dotaz
Kód2051VýrobceBiošatníkZáruka24 měsíců

DOPRODEJ

Dětské pyžamo z barevně rostlé biobavlny.

Kvalitní peruánská biobavlna, certifikovaná eco a fairtrade, vzor tenké zelené proužky (cca 3mm) (Ve vel. 110/116 poslední kus vzor 3 barevné proužky, viz foto materiálu-uveďte do poznámky). Rukávy a nohavice do lemu (lépe drží na nožičkách apod.).Pyžamo je dostatečně dlouhé, aby dětem netáhlo na záda. Velmi měkký a příjemný materiál.

Oblečení není barvené. Proužky nebo vzory jsou vyplétané z různě barevných kultivarů bavlníku.

Perte na 30-40 stupňů, šetrné praní v ekologických prostředcích prodlužuje životnost výrobku a umožňuje zachování biokvality. Sušení v sušičce nedoporučujeme viz. údržba.

Biobavlna byla vypěstovaná v čistém prostředí And pod dohledem mezinárodních certifikačních organizací v souladu s fairtrade a eko principy. Bavlna z Jižní Ameriky je známá svojí kvalitou, díky dlouhým vláknům látky nežmolkují (této vlastnosti se v konvenčním průmyslu běžně dosahuje chemickými úpravami).

Srážlivost  3-5%.

Oblečení bylo vyrobeno v ČR. Látka pochází z Peru. Materiál je certifikovaný jako eko a fairtrade (GOTS, USDA ORGANIC, Control Union Fair Choice).

Atestováno u SZÚ (Státní zdravotní ústav) pro děti od 0 let.

 

 

 

VýrobceBiošatník
Popis